Koko perheen ulkoilu- ja laskettelutapahtuma Joutsenon Myllymäessä 11.3.2017

Koko perheen ulkoilu- ja laskettelutapahtuma Joutsenon Myllymäessä 11.3.2017

Koko perheen ulkoilu- ja laskettelutapahtuma Joutsenon Myllymäessä 11.3.2017

Koko perheen ulkoilu- ja laskettelutapahtuma Joutsenon Myllymäessä 11.3.2017 klo 10.00 -14.00.

Tervetuloa ulkoilemaan, laskettelemaan, hiihtämään tai muuten vain viihtymään ja virkistymään Myllymäkeen

Tapahtumaan ovat tervetulleita kaikki jäsenemme perheineen.

MTK Kaakkois-Suomen maaseutunuoret on tapahtuman päävastuullinen järjestäjä. Yhteistyömme merkeissä he ovat myös kutsuneet Taipalsaaren maamiesseuran ja maaseutunaisten jäsenet perheineen tähän yhteiseen upeaan tapahtumaan

MTK Kaakkois-Suomi tarjoaa jäsenilleen sekä myös yhteistyössä Taipalsaaren maamiesseuran ja maaseutunaisten jäsenille ILMAISEN hissilipun ( 4 tuntia) . Myös buffetista alamajalla ilmaiset grillimakkarat, kahvit ja munkit.

Katso oheinen tapahtumailmoitus: Myllymäki ulkoilutapahtuma 11.3.2017 kutsu